До наших послуг також входить і доставка дверей. Ми здійснюємо доставку дверей по Львову, Львівській області та в інші міста України. Доставка здійснюється в будь-якій кількості та в короткі строки. Працівники магазину «Gradoporte» якісно запакують двері та доставлять Вам їх прямо у будинок або квартиру в цілості та безпеці. При замовленні дверей до 13.00 ми відправляємо їх того ж дня. При замовленні після 13.00 доставка проводитися наступного дня. Доставка дверей можлива як нашим транспортом, так і за допомогою адресної доставки поштових компанії (Нова Пошта, Міст Експрес, Інтайм та іншими)

Доставка дверей по Львову, Львівській області.

Доставка дверей по Львову, Львівській області здійснюється транспортом магазину «Gradoporte» або із залученням кур'єрських транспортних компаній. Також можливе самовивезення дверей.

* Вартість доставки дверей транспортом продавця по Львову 700грн. Вартість доставки дверей в межах області 12 грн за 1 км дороги.  Вартість доставки дверей транспортною компанією здійснюється за тарифами компанії .

Доставка дверей в інші регіони України.

Доставка вхідних та міжкімнатних дверей по Україні здійснюється за допомогою кур'єрською компанією "Нова пошта" . Послуги кур'єрських компаній ви сплачуєте самостійно. Також можлива адресна доставка дверей послугами компанії "Нова пошта" безпосередньо додому покупцю.

* Вартість доставки одних дверей кур'єрською службою "Нова пошта" по Україні: 700-800 грн.

Термін доставки 2-4 дні. При необхідності наші фахівці зможуть порекомендувати вам відповідну кур'єрську компанію, що спеціалізується на доставці вантажів. Також можливий самовивіз товару з нашого складу. Деталі уточнюйте у наших консультантів. Наші працівники «Gradoporte» проконсультують вас з усіх питань, пов'язаних із оформленням замовлення, оплатою та доставкою дверей.

Контактні телефони: +38(096) 144-11-22

Доставка дверей по Україні

* Під час воєнного стану в Україні ціни на доставку дверей можуть змінюватися. Дану інформацію потрібно уточнювати.

Оплата товару здійснюється

- Безпосередньо у нашому магазині м. Львів, Джорджа Вашингтона 14

- Оплата за допомогою платіжного інструменту LiqPay

- Оплата при доставці товару